, 9 Грудня
booked.net
15 Квітня, 2021, 15:48

Вінницькі студенти долучаться до освітньої програми НАТО

Студенти військової кафедри Вінницького національного технічного університету відтепер вивчатимуть стандарти, за якими проходять підготовку військовослужбовці країн-членів Північноатлантичного союзу. Як повідомляє прес-центр вишу, заклад долучився до Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Ініціював її запровадження перший проректор ВНТУ Володимир Грабко. Програма дозволяє студентам і викладачам не лише знайомитися з теоретичними аспектами діяльності альянсу, але й долучатися до практичних завдань та відпрацювань.

«Наприкінці березня цього року був проведений дистанційний курс із тактичного планування Академії збройних сил Словаччини, у якому взяли участь викладачі військової кафедри Вінницького національного технічного університету. Під час занять був представлений алгоритм роботи органів військового управління тактичного рівня збройних сил держав-членів Альянсу під час ухвалення рішення на ведення бойових дій, – йдеться у повідомленні. – Викладацький склад кафедри під час навчального процесу активно використовує актуальну інформацію про сутність, структуру, політику та операції Альянсу, способи ухвалення рішень, взаємодію НАТО з іншими країнами та міжнародними організаціями».

Тепер розглядають можливість відкрити на базі вишу Центр НАТО, який розповідатиме про роль Північноатлантичного альянсу в функціонуванні інших держав. Керівництво закладу вже виділило кілька кабінетів, у яких діятиме представницький офіс Центру і можна буде проводити семінари – практичні, просвітницькі і навчальні. Наразі триває робота із написання проєктів для отримання грантів від Європейського Союзу та США на розвиток Центру, а паралельно відбувається виготовлення та узгодження необхідної документації.

Довідка. Програма НАТО – DEEP – координується Представництвом НАТО в Україні і покликана сприяти реформуванню та розвитку національної системи військової освіти. Головні її завдання це підготовка викладацького складу, запровадження сучасних методів навчання, методик викладання, використання технологій дистанційного навчання та удосконалення вивчення іноземних мов науково-педагогічними працівниками.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня