, 28 Вересня
booked.net

Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини

Вінницькі волонтери, які працюють під егідою БФ “Вінниця – комфортне та безпечне місце”, щоденно отримують гуманітарні вантажі з-за кордону для надання допомоги підрозділам Територіальної оборони, Збройним Силам України та переселенцям.
– На сьогодні ми отримали з Німеччини, Італії, Польщі побутову хімію, засоби особистої гігієни, одяг, каремати, спальники, ковдри, палатки, харчування тривалого зберігання для дорослих і дітей, їжу для тварин, аптечки й медичне устаткування, – зазначає депутат Вінницької обласної ради, голова благодійного фонду “Вінниця – комфортне та безпечне місто” Андрій Ковальов. – Очікується надходження спорядження для військових.
 
Волонтери передають все необхідне в офіційні міські центри, які опікуються ВПО, та до територіальних громад. Суттєву допомогу у координації транспортування та розподілу вантажів на місці призначення надають депутати Вінницької обласної ради Олександр Хом’як та Олег Легеза.
 
Наразі значна частина гуманітарного вантажу – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, побутова хімія – вже прямує до Барської та Жмеринської територіальних громад, Києва, Харкова та Маріуполя. А для парамедиків у зоні проведення ООС, окрім того, відправлені реанімаційні рюкзаки та ноші.
Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини  Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини Вінницькі волонтери передали чергову партію гуманітарного вантажу до зони бойових дій та територіальних громад Вінниччини

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня