, 27 Червня
booked.net

Вінницькі волонтери передали гуманітарну допомогу до Вознесенська

З Гуманітарного хабу Вінниці відправили допомогу до міста Вознесенськ, повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. На Миколаївщину передали продукти харчування, речі, засоби гігієни, дитяче харчування, ліки та 1350 упаковок молока.

Вантаж призначений передусім для переселенців та малозабезпечених громадян.

“Дякуємо за організацію допомоги засновникам вінницького гуманітарного хабу – нашим партнерам з Фонд  громади “Подільська громада”! Також дякуємо за плідну співпрацю міській владі Вознесенська! Гуртуймось заради підтримки один одного!”, – передають подяку у гуманітарному штабі.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить вінницький гуманітарний хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.   

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня