, 29 Травня
booked.net
28 Квітня, 2021, 14:08

Вінницькі волонтери повезли благодійну допомогу бійцям ООС

Сьогодні, 28  квітня,  з Вінниці в зону ООС  вирушили волонтери. Вони передадуть військовим пасхи, різні смаколики, дитячі малюнки, а також запчастини будівельні матеріали та багато іншого. Допомогу збирали усією територіальною громадою. 

Минулого тижня вихованці дитячих садочків та їхні батьки, а також педагогічний колектив зібрали та передали гуманітарний вантаж для воїнів в зоні ООС

SV_03348.jpg«Традиційно на передодні свят ми їдемо вітати наших захисників, перш за все, звичайно, вінничан. Привітаємо й інших воїнів, які знаходяться на передовій. Веземо смаколики та малюнки від діток з дитячих садків, речі, які допомогли нам придбати депутати міської ради та керівництво міста, – будівельні матеріали, запчастини для автомобілів, побутові речі та засоби гігієни. Усі вінничани брали участь у підготовці цієї поїздки», – розповідає начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради  Олег Парфілов.

До створення великоднього настрою для військових в зоні ООС долучилися і мешканці Деснянського старостинського округу. Вони напекли пасочок.

«Ми передаємо пасхи від Деснянського старостинського округу. Хочемо побажати хлопцям на передовій, щоб вони відчули тепло, турботу та щедрість всієї територіальної громади. Дякуємо їм за те, що вони роблять для нас та для всієї України», – зазначила  староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач.

Благодійний вантаж на схід країни повезуть кількома автомобілями. Серед тих, хто поїхав, і ті, хто сам уже побував на війні.

SV_03356.jpg«За час пандемії ми передали близько 10 передач. Дітки передають настрій військовим, це я знаю з особистого досвіду, адже чотири роки служив в АТО.  І нам було дуже приємно, коли до нас приїздили волонтери. Сьогодні я уже їду четвертий раз в якості волонтера. Ми не спасемо армію, не зможемо всю її переодіти, переозброїти, але якщо кожна людина зробить хоч щось для армії, це буде неоціненний внесок, бо по камінчику можна збудувати й будинок.  Важливо, коли ти розумієш, що тебе підтримують, і ти відчуваєш, що робиш гарну справу – захищаєш Батьківщину», – каже головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради  Анатолій Таранюк.

Уже не перший раз долучається до збору благодійного вантажу і поїздок на Донбас приватний підприємець, військовий волонтер Володимир Морозов.

SV_03359.jpg«До нас телефонують наші побратими, друзі і кажуть, що їм потрібно.  По можливості ми задовольняємо їхні потреби. Сьогодні ми веземо автозапчастини, деталі до бензопили і самі бензопили, мастило, інструменти.  Ми відвідаємо шість підрозділів. Ми подякуємо нашим хлопцям і передамо трішки домашнього затишку, адже це дуже важливо для них», – додав Володимир Морозов.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня