, 7 Лютого
booked.net

Вінницькій лікарні передадуть хірургічні інструменти

Нові хірургічні інструменти та засоби отримає Вінницька міська клінічна лікарня №1 в межах проєкту “Хірургія на варті життя”, реалізація якого розпочнеться вже цього місяця. Медичному закладу передадуть затискачі хірургічного типу, голкотримачі та різні витратні матеріали.

Вінницька міська рада  повідомляє, що реалізація проєкту “Хірургія на варті життя” розпочнеться вже цього місяця. Як підкреслив директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, запит формували на прохання самих лікарів:

Хірурги сказали, що саме для їхньої роботи є важливим. Ці матеріали зможуть полегшити та спростити роботу фахівців хірургічного відділення.

Ініціативу вдалося  запустити завдяки конкурсу малих грантів у межах проєкту “Med aid” за підтримки Fondation de France. Її реалізує Благодійна організація “Національна мережа розвитку локальної філантропії”.

“Цей проєкт передбачає підтримку лікарень, соціальних установ, гуманітарних хабів, що функціонують на території України, необхідними медичними приладами, медикаментами та засобами для забезпечення роботи в екстрених ситуаціях”, – каже голова правління фонду громади “Подільська громада” Олена Данілова.

 

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого