, 25 Червня
booked.net
25 Травня, 2022, 14:26

Вінницькій обласній клінічній психоневрологічній лікарні імені Ющенка виповнилося 125 років

25 травня 2022 року відзначається 125 річниця з дня заснування Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради. Участь в урочистостях з нагоди ювілею взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Ігор Грубеляс.

– Вітаю весь великий колектив лікарні з ювілеєм. Впродовж 125 років заклад багато зробив завдяки людям, багато пережив і здобув. А сьогодні ви добру традицію й гарну славу продовжуєте, – звернувся голова обласної Ради Вячеслав Соколовий до працівників лікарні. – Заклад розвивається і змінюється на краще: підвищується рівень професіоналізму медичного персоналу та осучаснюється матеріально-технічна база. Керівництво лікарні та її колектив ставлять перед собою цілі й досягають їх. Обласна Рада ж завжди була й буде вашим добрим партнером. За можливістю, ми підтримаємо всі ваші проєкти. Важливо, щоб умови для роботи лікарів були якісними, а ті послуги, які надаються, однозначно задовольняли потреби вінничан.

Вячеслав Соколовий подякував колективу закладу за активну допомогу військовослужбовцям, які боронять Україну.

– Не раз заклад піддавався руйнації, але завдяки людям все потім було відбудовано. То ж бажаю рухатися активно й впевнено вперед, розвиватись. Будьте здорові ви та нехай будуть здорові ваші сім’ї. А всій нашій країні бажаю перемоги та мирного життя, – наголосив голова обласної Ради.

Звернувся зі словами привітання до присутніх також начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов. Він зауважив, що лікарня прийняла на роботу трьох лікарів і чотирьох медичних сестер з окупованих регіонів.

На заході керівництво області відзначило лікарів і медичний персонал Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка грамотами та подарунками.

Довідково.

Вінницька психоневрологічна лікарня була відкрита 6 червня (за старим стилем – 25 травня) 1897 року на 720 ліжок для надання спеціалізованої психіатричної допомоги населенню Південно-західного краю. Наразі підприємство має 742 розгорнутих ліжка, з них за профілем: психіатричні – 602, неврологічні –115, нейрохірургічні – 25.
У 2022 році  поліклінічним відділенням з денним стаціонаром була надана консультативна та амбулаторна  допомога 15415 пацієнтам з психоневрологічними захворюваннями.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня