Вінницького чорнобильця-ліквідатора відзначено державною нагородою

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС державною нагородою відзначено вінничанина Леоніда Дубового.
“За значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені самовідданість і високий професіоналізм, багаторічну плідну громадську діяльність постановляю нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
ДУБОВОГО Леоніда Павловича – голову відокремленого підрозділу “Вінницький міський осередок Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля”, – йдеться в Указі Президента №648/2021, котрий Володимир Зеленський підписав 14 грудня 2021 року.








