Вінницького поліцейського заскочили за кермом напідпитку

В обласній поліції призначили службове розслідування за фактом перебування за кермом поліцейського у стані сп’яніння.
Про це повідомляють у пресслужбі ГУ Нацполіції Вінницької області.
10 січня на вулиці Київській патрульні зупинили водія, який за зовнішніми ознаками був нетверезий.
“За кермом знаходився рядовий поліції Відділу поліції № 2 Вінницького РУП, який перебував поза службою на власному автомобілі”, — повідомили правоохоронці.
У поліції розпочали службове розслідування.








