, 14 Серпня
booked.net

Вінницького рятувальника, який витяг людину з 17-метрової глибини, нагородили медаллю

1 грудня у Вінниці нагородили надзвичайника зі Жмеринки. 22-річний Сергій Яковець допоміг врятувати 39-річного чоловіка, який впав у 17-метровий колодязь. Про те, як молодий боєць вперше у своєму житті спускався на таку глибину та хто привітав його з медаллю «За врятоване життя», кореспонденти розпитали у нього особисто.

Це був вечір 26 листопада. З села Носківці надійшов виклик про те, що у закинутий колодязь впала людина. Коли на місце прибули надзвичайники, вони й гадки не мали, чи жива вона, чи втратила свідомість. Адже не відгукувався.

«Якої глибини був колодязь, ми не знали. Спускатися у нього вирішили, що буду я. Бо моя комплекція дозволяє. Маю вагу 80 кілограмів при зрості 175 сантиметрів. Я одягнув маску з киснем, взяв ліхтар. З кожним метром, як наближався до потерпілого, тільки й думав, аби він був живий. Як відчув під ногами поверхню, чоловік відкрив очі. Спробував щось сказати, але було нічого не зрозуміти. Зафіксував його біля себе, і за допомогою лебідки нас почали підіймати. У цей момент чоловік втратив свідомість», -розповідає Сергій.

 

 

Коли рятувальники їх підняли на поверхню, потерпілого одразу передали медикам, які вже прибули на місце.

За врятоване життя Сергія нагородили медаллю. Вручив її керівник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук.

«Це моя перша медаль у житті. І їй дуже зраділа моя дружина та батьки», – посміхається Сергій.

 

Останні новини

Новини

12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня