, 14 Серпня
booked.net
26 Листопада, 2021, 15:34

Вінницькому міському голові Сергію Моргунову вручили відзнаку “Турбота про дітей”

Сьогодні, 26 листопада, на початку сесії міської ради, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов вручив Вінницькому міському голові Сергію Моргунову Почесний знак «Турбота про дітей».

SR_00909.JPG«Стало гарною традицією те, що у Вінниці щороку виділяються кошти на дитяче оздоровлення. Центральний комітет профспілки працівників освіти і науки України заснував найвищу нагороду, яка присуджується меценатам і господарникам саме у цьому напрямку. І сьогодні, за поданням Вінницької обласної організації профспілки, я маю честь вручити нагороду – іменний Почесний знак «Турбота про дітей» міському голові Сергію Моргунову», – каже заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

SR_00948.JPGМіський голова зазначив, що отримання цієї нагороди для нього було неочікуваним.

«Я думаю, що в першу чергу ця нагорода  стосується всього депутатського корпусу і всієї нашої команди. Ми дійсно досить багато уваги приділяємо дітям, розвитку освіти, в тому числі і продовженню будівництва нових садочків, ремонтів, утеплення закладів. Я дякую також голові обласної державної адміністрації, який останніх півтора року у межах своїх можливостей підтримує нас, наприклад, щодо реконструкції дитячого садочка на вулиці Зерова. Тож ця нагорода – всієї команди і нашої громади», – зазначив очільник Вінниці Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня