, 7 Лютого
booked.net
24 Листопада, 2020, 15:45

Вінницьку райраду очолив Ігор Шутак, представник «Української Стратегії Гройсмана»

Сьогодні, 24 листопада, відбулася перша сесія новообраної Вінницької районної ради VIII скликання. На порядку денному установчої сесії  було 11 питань. Серед найважливіших – обрання голови райради, його заступника та створення постійних комісій.

Депутати ухвалили зміни до Регламенту райради, які забезпечуватимуть її більш ефективну та впорядковану роботу, і приступили до обрання голови районного парламенту.

За результатами таємного голосування, 59 голосами головою Вінницької районної ради було обрано Ігоря Анатолійовича Шутака, депутата від «Української Стратегії Гройсмана».  Його заступником став Григорій Григорович Дерун  – також член команди Гройсмана,  за якого віддали голоси 56 депутатів.

У райраді сформовано п`ять постійних комісій з питань: депутатської діяльності, етики та регламенту; фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку; регулювання комунальної власності та земельних ресурсів; розвитку інфраструктури; освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту.

Вінницьку райраду очолив Ігор Шутак, представник «Української Стратегії Гройсмана»

Із початком роботи депутатський корпус райради та новообраного голову та його заступника привітав голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий:

  • Вітаю з обранням Ігоря Анатолійовича Шутака – представника потужної команди “Української Стратегії Гройсмана”. Бажаю Вам мудрих рішень, наполегливості та відчуття відповідальності перед нашими виборцями. Переконаний, що добрим помічником у цій справі буде Ваш заступник Григорій Григорович Дерун. Переконаний що для нас з вами абсолютним пріоритетом є всі громади без винятку – кожне село, місто та містечко та кожен їх житель. Не дивлячись на те, що фракція “Укранської Стратегії” в районній раді має більшість,  ми запрошуємо до консолідації та конструктивної роботи всіх депутатів, незалежно від їх партійної приналежності.  Я переконаний, що та філософія,  з якою «Українська Стратегія Гройсмана»  йшла  на вибори, буде незмінною  для всіх  – «Кожен житель Вінниччини – важливий»!  Нехай спільність думки й узгодженість дій забезпечить гарний результат і виправдає очікування людей.

Довідка. До нового складу Вінницької районної ради VIII скликання увійшли представники п`ятьох політичних партій. Найбільшу фракцію – із 34 депутатів – сформувала «Українська Стратегія Гройсмана».  «Європейська Солідарність»  має в раді 10 представників; «Слуга народу» та Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» – по 7; «Опозиційна платформа – за життя» – 6.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого