Вінницьку «швидку» передали військовим медикам на Куп’янський напрямок

Автомобіль вінницької «швидкої допомоги» передали військовим медикам на Куп’янський напрямок. Наразі її призначення – рятувати життя захисників на фронті.
Про це 6 травня інформують у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні.
Рішенням 65 сесії Вінницької облради одній із військових частин ЗСУ передали автомобіль «швидкої допомоги» марки «Toyota» 2017 року випуску. Раніше ця автівка перебувала в оперативному управлінні комунального підприємства “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради”, – йдеться у повідомленні.
Варто зазначити, що до автопарку обласної дитячої клінічної лікарні належить техніка різного призначення, серед якої, зокрема, є чотири сучасних «швидких», тобто спеціальних санітарних автомобілів для надання медичної допомоги, також два автомобілі для бригад паліативної допомоги.








