, 1 Жовтня
booked.net

Вінницьких волонтерів та митців нагородили відзнаками обласної ради та міського голови

25 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у роботі виконавчого комітету Вінницької міської ради. Під час засідання спільно з міським головою Сергієм Моргуновим Вячеслав Соколовий привітав волонтерів та вручив їм почесні відзнаки обласної Ради.

– У час, коли Україна перебуває у надскладній ситуації, коли йде повномасштабна війна, ваша активна небайдужість і невтомна праця допомагає долати безліч проблем.  Із такими людьми, як ви, у країни є велике майбутнє, – сказав голова обласної Ради. – Завдяки вам – волонтерам – чимало людей  отримують необхідну допомогу. Часом саме вона рятує їм життя.

Він наголосив, що волонтери в першу чергу підтримують бійців – захисників та захисниць Батьківщини.

– Інколи здається, що ви можете дістати навіть те, чого в природі не існує. Заради допомоги іншим не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я.  Ви подаєте приклад милосердя та заряджаєте ним оточуючих, – зазначив Вячеслав Соколовий. –  Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю.

Голова обласної Ради сказав, що у Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб телефонують люди та повідомляють не лише про свої потреби, а й дякують волонтерам.

За словами Вячеслава Соколового, за період повномасштабного вторгнення понад 180 тисяч переселенців прибули у Вінницьку область та Вінницю, з них понад 50 тисяч – діти та понад 2 тисячі – люди, які потребують особливої підтримки.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що сьогодні Почесними грамотами обласної Ради і подяками міського голови відзначають відомих і поважних людей – волонтерів.

– Дякую їм за все, що вони роблять для територіальної громади. Місто й область сьогодні в умовах війни спільно працюють, критична інфраструктура готується до опалювального сезону. Це все завдяки тому, що у нас є спільна позиція, згуртованість та праця, – сказав Сергій Моргунов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов вручив почесні відзнаки – медаль «За вагомий внесок у розвиток міста Вінниці» – фотохудожнику Олександру Гордієвичу та доктору історичних наук Миколі Крикуну.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня