, 30 Червня
booked.net
23 Грудня, 2020, 18:45

Вінницький адміністративний суд скасував розпорядження Борзова про ліквідацію департаменту охорони здоров’я

«Подарунок» до Нового року отримала вінницька облдержадміністрація і її голова Сергій Борзов – Вінницький окружний адміністративний суд визнав протиправним ліквідацію обласного департаменту охорони здоров’я. Також своїм рішенням суд скасував розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, яким він цей департамент і ліквідував. Тож у новий рік Вінницька область фактично входить із двома департаментами охорони здоров’я.

Позов до суду подали Людмила Грабович та Наталія Бондар. Людмила Грабович очолювала обласний департамент охорони здоров’я і була звільнена із цієї посади після того, як Сергія Борзова призначили на посаду голови облдержадміністрації. Наталя Бондар – була працівницею департаменту.

«Адміністративний позов задовольнити. Визнати протиправним та скасувати розпорядження №477 від 27 липня 2020 року «Про ліквідацію департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, прийняте головою Вінницької обласної державної адміністрації Сергієм Борзовим», – значиться у Рішенні суду від 18 грудня 2020 року.

Вінницький адміністративний суд скасував розпорядження Борзова про ліквідацію департаменту охорони здоров’я

Також суд постановив стягнути на користь Людмили Грабович і Наталії Бондар по 840 гривень 60 копійок судового збору – за рахунок бюджетних асигнувань облдержадміністрації.

Як з’ясувалося уже в судових засіданнях, відповідач (тобто голова ОДА Сергій Борзов) – ліквідував попередній департамент охорони здоров’я фактично своїм особистим бажанням, бо жодних підстав для такого рішення відповідачі у суді не надали. Не було ні постанови Кабміну, ні жодних зафіксованих претензій до діяльності самого департаменту чи його керівника як то показники роботи чи перевірки контролюючої структури.

Новий департамент, який створив голова ОДА, фактично дублює функції ліквідованої ним же структури, хіба що у назві додали «і реабілітації». Але – напрямок і штат той же самий. Тож питання доцільності розпорядження голови облдержадміністрації просто висіло в повітрі. Та ще й у період пандемії.

Поки повний текст рішення суду ще готується. Утім, з власних джерел відомо, що у суді є ще один позов до голови ОДА – про визнання незаконним його рішення про створення нового департаменту охорони здоров’я, того самого, де до назви додали «і реабілітації».

Останні новини

Новини

29 Червня
28 Червня