, 11 Серпня
booked.net

Вінницький благодійний фонд “Енергія Відродження” передав п1ять автівок бійцям ССО

П’ять автівок, повністю підготовлених та обладнаних для виконання спецзавдань у найгарячіших точках, відправили на фронт волонтери вінницького благодійного фонду “Енергія Відродження”. 

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, машини служитимуть воїнам Сил спеціальних операцій. 

Добрий задум, зокрема, фінансово підтримали координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутати Вінницької облради Андрій Поліщук, Олег Легеза, Анатолій Крижанівський та Олександр Хомяк. 

“ “Двигуном” цієї титанічної роботи був директор нашого Фонду Олег Легеза. Він координував  увесь процес: від пошуку та купівлі машин – до їх доставки на фронт. І звісно, що Олег Вячеславович, який боронить нашу країну у складі сил спеціальних операцій, особисто завіз їх своїм побратимам”. – зазначають в “Енергії Відродження”.

Окрему подяку у гуманітарному штабі висловлюють власникам та майстрам автосервісів, які почасти безкоштовно готували ці машини, та волонтерам, які завантажили їх продуктами для військових. 

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня