, 27 Червня
booked.net

Вінницький гуманітарний хаб за 80 днів прийняв 740 тонн гуманітарних вантажів

Гуманітарний хаб Вінниця, створений зусиллями фонду громади “Подільська громада” та Вінницької міської ради, робить колосальну роботу.

Як повідомляють у міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, впродовж 80 днів волонтери хабу прийняли 740 тонн гуманітарної допомоги з 14 країн світу, відправили 715 тонн вантажів у громади, що найбільше постраждали від російських окупантів, а також у військові підрозділи, які утримують рубежі на передовій та опрацювали та “закрили” 679 запитів на отримання допомоги.  

За 80 днів роботи вінницький гуманітарний хаб прийняв 740 тонн гуманітарних вантажів

Допомога, яка проходила через вінницький хаб, надходила з Іспанії, Франції, Великої Британії, Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Польщі, Чехії, Словаччини, Швеції, Естонії, Румунії, Туреччини.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить вінницький гуманітарний хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.   

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня