, 11 Червня
booked.net

Вінницький хаб “Місто змістів” відновив свою роботу

У Вінниці хаб «Місто змістів» після тимчасової перерви відновив свою роботу, аби активні містяни могли планувати та проводити заходи у сучасному просторі у середмісті.

Хаб «Місто змістів» став платформою взаємодії влади та громади, де мешканці, представники міських спільнот, громадських організацій, Вінницької міської ради та бізнесу можуть ініціювати та проводити дискусії про розвиток міста, обмінюватися досвідом, генерувати ідеї та проєкти і шукати підтримку у їх реалізації, а також будувати ефективне партнерство для розвитку нашої Вінниці.

Зокрема, протягом останнього місяця у закладі відбулися тренінги міжнародної організації «Лікарі без кордонів», зустрічі з підприємцями, які переїхали до Вінниці зі східних областей, знайомство внутрішньо переміщених осіб з активними членами вінницької громадськості тощо.

«З початку повномасштабної війни громадянське суспільство показало, як швидко можна об’єднатись та забезпечити надійний тил нашим захисникам. Утворилось безліч ініціативних груп, волонтерських об’єднань, громадських активістів та активісток, котрим під силу знайти все і звідусіль. Так і чотири роки тому громадські організації об’єднались та створили хаб «Місто змістів» і ми працюємо саме для цих людей та організацій. Завжди готові надавати підтримку в проведенні та організації заходів, проєктів та ініціатив», – розповідає керівник відділу розвитку громадянського суспільства КП «Інститут розвитку міст» Юрій Глущук.

Для того, аби запланувати проведення події у приміщенні хабу «Місто змістів», необхідно заповнити гугл-форму – https://bit.ly/3AWIung

Хаб знаходиться за адресою: вул. Пушкіна, 11. Телефон для довідок: (068) 339 20 20.

Нагадаємо, хаб «Місто змістів» запрацював у 2018 році та перебуває в структурі КП «Інститут розвитку міст». На базі хабу діє Мережа ОГС «Місто змістів», яка об’єднує 50 громадських організацій з різними напрямками діяльності.

Сайт хабу «Місто змістів» – https://mistozmistiv.vn.ua/

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня