, 27 Жовтня
booked.net
18 Травня, 2021, 14:45

Вінницький кінолог-прикордонник зі своїм собакою увійшли до десятки кращих

Змагання пройшли на базі національного парку «Межигір’я» за програмою «Служба собак-детекторів» 2-й рівень (ССД-2).

Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

Найкращі військовослужбовці кінологи прикордонного загону – Олександр Муляр зі своїм вихованцем бельгійською вівчаркою Бадді та Олексій Басістий з голландською вівчаркою Візувій входили до складу команди Південного регіонального Управління ДПСУ.
Учасники турніру – інспектори-кінологи та їхні собаки – виконували серію завдань: пошук зброї та боєприпасів в автомобілях, приміщеннях і особистих речах, а також пошук контейнера з імітатором запаху з десятка інших закладок.

За підсумками турніру Олександр Муляр та Бадді увійшли до десятки кращих.

«Для нас важливим є не перемога, а можливість продемонструвати вміння вихованців, поспілкуватися з колегами, та обмін досвідом, який дасть можливість краще зрозуміти слабкі та сильні сторони своїх чотирилапих друзів. Змагання із чотирилапими колегами стимулює підвищувати рівень підготовки. А отже наступного разу можна сподіватися на ще кращі результати», – прокоментував свою участь у змаганнях Олександр Муляр.

Турнір організований Службою Безпеки України з метою обміну досвідом між кінологічними підрозділами силового та приватного сектору. Участь в змаганнях взяли 66 представників. Серед них кінологи Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Збройних сил України, НГУ, ГУР, УДО та приватних охоронних структур.

Останні новини

Новини

26 Жовтня
25 Жовтня