, 25 Червня
booked.net

Вінницький легкоатлет Роман Кокошко із власним рекордом переміг на міжнародних змаганнях

Вінничанин Роман Кокошко переміг на змаганнях з легкої атлетики в іспанському місті Андухар. На турнірі Роман також встановив свій особистий рекорд, повідомляють на офіційній сторінці Федерації легкої атлетики України.

Атлет Роман Кокошко здобув золоту медаль у змаганнях зі штовхання ядра – 20.71 м. Переміг українець із п’ятої спроби. Друге місце посів Вілліан Дурадо з Бразилії – 20.49 м.

Що ж до інших перемог українців в Іспанії, то харків’янка Катерина Табашник посіла друге місце зі стрибків у висоту (1.81 м), а спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Бризгіна пробігла 400 метрів за 53.64 секунд і фінішувала з цим результатом третьою.