, 1 Жовтня
booked.net

Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітав громаду з Днем Незалежності України

Дата 24 серпня 1991 року назавжди закарбована у літопис історії. Цей день зустрічаємо дякуючи нашим Збройним Силам України. Міський голова Сергій Моргунов привітав Вінницьку громаду з Днем Незалежності України та наголосив, що ми сьогодні захищаємо своє невід’ємне право, як народу на Незалежність. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі.

«31 рік незалежності. Тисячоліття державності. 180 днів опору повномасштабній російській агресії. 24 серпня зустрічаємо дякуючи нашим Збройним Силам. Але з болем в душі. Бо країна знову проливає кров за свою свободу. Але ми були, є і залишаємось вільними людьми!», – акцентує міський голова Сергій Моргунов.

Очільник громади наголосив, що Незалежність – це не просто подарунок долі. Українці йшли до цього століттями, пробиваючи стіну за стіною на своєму шляху.

«Нам не треба чужого. Ми захищаємо своє. Те – що любимо, те – що рідне. Бути незалежними – це наше невід’ємне право як народу. І ми, українці, – усі разом – маємо захищати його. Це наш святий обов’язок. Перед нащадками. Перед кожним Героєм, який зустрічає цей день в окопах. Перед кожним, хто дивиться на нас сьогодні з небес. І ми впораємось!», – наголошує Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня