, 11 Серпня
booked.net
6 Вересня, 2021, 15:44

Вінницький міський голова Сергій Моргунов: «Захист інтересів громад – це те, що об’єднало «Українську Стратегію Гройсмана» і «Платформу громад»

3 вересня в Івано-Франківську пройшов об’єднавчий форум двох політичних партій – «Українська Стратегія Гройсмана» та «Платформа громад». Обидві партії створені не «згори», а «знизу», не під особистість «вождя», а задля обстоювання інтересів територіальних громад. На цьому зробив наголос очільник Вінницької обласної парторганізації «Української Стратегії Гройсмана», Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

  • Громади Вінниччини, Івано-Франківщини та й усієї України мають самостійно вирішувати, як їм жити, що робити. Децентралізація, розпочата Урядом Володимира Гройсмана, є інструментом передачі владних повноважень і відповідальності від столичних чиновників тим, кого обрали люди. Саме розуміння цього і стало причиною того, що «Українська Стратегія Гройсмана» і «Платформа громад» об’єдналися. Разом ми стали сильнішими. І ми досягнемо спільної мети – разом!» – заявив Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня