, 1 Грудня
booked.net

Вінницький міський суд відправив під домашній арешт трьох молодиків, яких підозрюють у крадіжці кабелю з військової частини

Вінницький міський суд застосував запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту трьом чоловікам, які підозрюються у скоєнні крадіжки кабелю ( ч. 4 ст. 185 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду.

З матеріалів клопотання стало відомо, що підозрювані, достовірно знаючи про наявність в лісовому масиві, розташованому поруч із автодорогою, кабельної магістралі, заздалегідь, домовились про спільне вчинення злочину. Використовуючи підготовлені металошукачі, лопати, сокири, механізми для підняття вантажів, транспортні засоби та екіпірування, чоловіки, на автомобілях приїхали до лісового масиву. Надалі, знявши певну кількість земляного покриву глибиною від 50 до 70 см, шляхом відокремлення, здійснили крадіжку частини кабелю ТЗБ 12х4х1,2 кабельної магістралі КМ-333 довжиною 24,36 метри.

Відповідно до довідки, наданої військовою частиною, вартість викрадених частин кабелю ТЗБ 12х4х1,2 становить 2835 грн.

Слідчими суддями було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрювані можуть здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України. Суд застосував до підозрюваних запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.⠀

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, у Вінницькому районі затримали трьох чоловіків, віком 24, 26 та 30 років, які систематично крали кабель з військової частини.

Довідково: ч. 4 ст. 185 КК України – Крадіжка, вчинена у великих розмірах (карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років).

Важливо: Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини

Новини

30 Листопада
29 Листопада