, 11 Червня
booked.net

Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей отримав твердопаливний котел та генератор від міжнародних партнерів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Міжнародний медичний корпус в рамках гуманітарної співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передав твердопаливний котел для потреб обласного комунального закладу «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей».

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував у центрі реабілітації дітей та ознайомився з роботою закладу, зокрема, встановленням твердопаливного котла.

– Міжнародний медичний корпус на Вінниччині працює з початку повномасштабної війни.Взаємодіючи з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, ми отримали від корпусу багато різної допомоги. Сьогодні твердопаливний котел передали обласному центру реабілітації дітей, – коментує Вячеслав Соколовий. –  До речі, зараз у процесі передачі 10-літрові нагрівачі для закладів охорони здоров’я. Ще очікуємо дизель-генератори для соціальних закладів громад. Легше долати виклики війни та атаки по енергосистемі завдяки нашим міжнародним партнерам. Ми розуміємо, що ми не самі, що ми переможемо.

Міжнародний медичний корпус співпрацює з громадами Вінниччини. Погребищенська, Оратівська та Шаргородська громади отримали для потреб соціальних закладів по 3 бойлери на 200 л. Найближчим часом Корпус доправить генератори в чотири громади області для медичних та соціальних закладів.

Вінницькому обласному медичному центру реабілітації дітей також передали електричне обладнання – генератор на 50 кВт – від «Люнебурзького проєкту допомоги  в Україні е.в.» (засновник  Ральф Петер Ольснер), спільно з Фондом громад «Подільська громада» (керівник – Олена Данілова).

– На Вінниччині ми з паном Петером зустрічаємося не вперше.  Фонд, який він очолює, і в роботі якого сам бере активну участь, допомагав і допомагає нашим закладам охорони здоров’я. У Барську лікарню були передані УЗД-апарат, операційне обладнання, у Теплицьку  лікарню – теж  різне медичне обладнання, – каже Вячеслав Соколовий. – Ми дякуємо партнеру з Німеччини за допомогу і Вінниччині, і всій Україні.

Під час однієї з поїздок в Україну, понад місяць тому, Петер Ольснер разом з депутатом обласної Ради Віктором Пигулею доправляли допомогу в зону бойових дій на Херсонщину.

Ральф Петер Ольснер підкреслив, що він активно співпрацює з громадськими благодійними організаціями Вінниччини, зокрема Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та з фондом «Подільська громада».

– Я почуваю себе у Вінниці, як вдома. В мене тут вже є багато друзів. Моє місто Люнебург долучається до гуманітарних зборів, адже ми там, де потрібна наша допомога, – каже пан Петер. – Наша допомога  спрямована на переселенців та військових.Фідбек, який надходить звідси до жителів мого міста та Німеччини загалом, – це розголос в газетах, на радіо та проведення аукціонів – допомагає підтримувати комунікацію і активно допомагати тут на місці в Україні.

Крім цього, за сприяння виконавчого апарату обласної Ради досягнуто попередньої домовленості про надання благодійної допомоги для потреб реабілітаційного Центру в межах ініціативи «Shelter Ukraine» (Шелтер Юкрейн), що реалізується завдяки SILab Ukraine та Дитячого Фонду Німеччини ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis Katastrophenhilfe для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни та проживають в цьому закладі.

Довідково.

КНП «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей» надає реабілітаційну допомогу, санаторно-курортні та оздоровчі послуги протягом року в умовах стаціонару  близько 1200 дітям, а також більше 1000 дітям та дорослим амбулаторно. На сьогодні підприємство має 3 відділення – амбулаторно-консультативне; стаціонарне; відновного лікування та реабілітації.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня