, 20 Травня
booked.net
24 Листопада, 2021, 14:23

Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” став партнером проєкту Ради Європи

Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” став партнером проєкту Ради Європи в Україні «Молодь за демократію в Україні». Про це повідомила депутат Вінницької районної ради від “Української Стратегії Гройсмана”, радник голови Вінницької обласної ради з питань молодіжної політики Ірина Лозова.
В рамках співпраці команда центру на чолі з Анастасією Молдован – депутаткою Вінницької районної ради та в.о. Директора «Квадрату» – пів року отримувала кваліфіковану експертну та менторську підтримку, працювала над посиленням участі молоді та підготувала власний проєкт, що вже втілюється в життя.
Першими успішними практиками для центру стали створення фокус-груп з учнівською та студентською молоддю. Співробітники центру “Квадрат” надали їй можливість ініціювати, створювати та реалізовувати проєкти і ідеї, які є актуальними та цікавими.
Команди долучалися до практичних майстерень та зустрічей з обміном кращими практиками та ініціативами між молодіжними центрами. Ділилися власним досвідом та переймали найцінніше для впровадження в роботу.
Завершальним етапом для Проєкту стала фінальна зустріч команд молодіжних центрів в місті Київ. Представляв Вінниччину учасник з Шаргородської територіальної громади, де активно проводиться робота над створенням молодіжного центру – радник міського голови Влад Драчук.
В рамках завершального етапу Проєкту “Квадрат” отримав Подяку за партнерство заради посилення участі молоді.
Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" став партнером проєкту Ради Європи
Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" став партнером проєкту Ради Європи

Останні новини

Новини

19 Травня
18 Травня
17 Травня