, 29 Травня
booked.net

Вінницький обласний центр реабілітації дітей отримав багатофункційне ліжко від волонтерів

Волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада” передали багатофункційне  медичне ліжко  Вінницькому обласному центру реабілітації дітей колеги.

Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, цінний вантаж волонтерам надали партнери з і німецької гуманітарної місії Humanitare Hilfe Trier e. V.  

“Передане устаткування підсилить Центр, що на постійній основі підтримує внутрішньо переміщених осіб – наших нових вінничан/ок, які наразі проживають у закладі. – зауважують у “Подільській громаді”. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подільська громада”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман. 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня