, 10 Червня
booked.net

Вінницький оператор БПЛА “Князь”: “Ми можемо залітати туди, куди небезпечно заходити”Вінницька бригада тероборони, оператор БПЛА, БПЛА

Оператор БПЛА Сил територіальної оборони Вінниччини із позивним “Князь” до війни був приватним підприємцем. За освітою він – психолог, 7 років трудився у центрі соціальних служб. Історію бійця розказали у 120-ій бригаді тероборони.

«Я прекрасно розумів, що ця повномасштабна війна неминуча. Таке усвідомлення прийшло ще в 2019 році, коли підписував контракт резерву з теробороною, – каже «Князь». – Ці російські нелюди та мародери, які чинили жахіття в українських містах, нищили все – заслуговують лише на ненависть. Для того, щоб їх зупинити потрібні такі прості хлопці, як я та мої побратими. Ми не професійні військові. Ми – вчителі, приватні підприємці, айтішники, які спиняють усю цю російську наволоч».

«Найголовніше в моїй роботі це те, що наше устаткування, техніка, можливості і досвід допомагає рятувати життя, берегти кров і піт побратимів-розвідників, – каже «Князь». Кожен оператор безпілотника – по суті розвідник і завдяки спеціальним засобам ми можемо залітати туди, куди небезпечно заходити, або інколи буває, що й неможливо. І дістаємо ту інформацію, яку звичайний розвідник може не отримати.

За словами військовослужбовця, наразі йде війна сенсорів і технічного устаткування. І як показує бойовий досвід – в кого є технічні можливості, навички і вміння той і перемагає, а не кількість техніки. Найголовніше – це командна робота усього підрозділу. Є люди які допомагають орієнтуватися, планують операцію, прикривають. Це командна гра.

«Я тут заради близьких, рідних, своїх дітей, дружини. Якщо раніше я чітко я розумів що таке перемога, то зараз у кожного хто служить – вона своя. Для когось це зустріч із рідними, а для когось, коли відвоюють його рідне село чи місто. У кожного свої мотиви. Для мене вона настане коли виконаю свій обов’язок і зможу знаходитися зі своїми рідними. Вони поставились до мого рішення з розумінням і підтримкою, адже прекрасно усвідомлюють, якщо відсиджувалися вдома, то перемоги не буде. Ми все подолаємо!», – переконаний військовослужбовець.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня