, 9 Грудня
booked.net
28 Березня, 2022, 10:37

Вінницький підприємець організував збір гуманітарної допомоги у Словаччині

Уродженець Вінниці Валерій Боднарчук вже декілька років проживає в місті Кошице, що у Словаччині. Чоловік займається підприємництвом. Перший гуманітарний вантаж для України йому вдалося зібрати за декілька тижнів, переважно через контакти з місцевими айтівцями та небайдужими мешканцями.

Напередодні 3 тонни гуманітарної допомоги доставили у Гуманітарний хаб «Вінниця». У вантажі найнеобхідніше – дитячий одяг, підгузки, продукти дитячого харчування, вода та медикаменти.

«Це найменше, що я можу зробити для своєї країни, – говорить Валерій. – Коли я звернувся з ініціативою збору до місцевої влади, нам надали приміщення для цих цілей. Надалі я планую розширити комунікацію на інші словацькі міста, а також – створити з друзями мобільний додаток для збору усієї інформації від потенційних благодійників. Відчуваю, що в містах України, які в облозі, найкритичнішою стає продовольча проблема, тож ставку під час збору, робитимемо на продукти харчування довготривалого зберігання».

Фахівці гуманітарного хабу відсортовують товари і продукти та направлять у міста, які найбільше потребують цієї допомоги.

За детальною інформацією та організацією доставки гуманітарних вантажів можна звертатися за номером +380979023778 (Telegram, WhatsApp, Viber) або електронною адресою humanhubvin@gmail.com

Останні новини

Новини

8 Грудня