23 Грудня, 2024, 8:36
Вінницький рятувальник здобув “бронзу” на Чемпіонаті ДСНС України

Віктор Кишук, рятувальник із Вінниці, посів III місце на Чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.
Протягом двох днів у Чернівцях за першість змагалися 24 збірні команди спортсменів-надзвичайників з усієї України. Вінниччину представляли Крістіна Літоміна, Марина Ващук, Віктор Кишук, Василь Чорненький, Антон Кречик (капітан команди) та Олег Угрич-Требинський, який також є тренером нашої команди.
У запеклій боротьбі команда Вінницького гарнізону посіла 12 загальнокомандне місце.
Вітаємо наших рятувальників із досягненням і бажаємо ще більших перемог у майбутньому!








