, 6 Грудня
booked.net

Вінницький суд розгляне справу за звинуваченням зрадника з “лнр”

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 36-річного громадянина України за обвинуваченням у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території, та державній зраді.

У березні цього року окупаційними військами російської федерації та представниками так званої “лнр” у захопленому ними селищі Новоайдар Луганської області був незаконно створений правоохоронний орган окупаційної влади – “прокуратура Новоайдарского района Луганськой Народной Республики”.

Тоді ж обвинувачений, вступив в злочинну змову з окупантами та добровільно погодився на заняття посади “руководителя прокуратуры Новоайдарского района ЛНР”. На цій посаді обвинувачений надавав спецслужбам рф, за їхньої політичної, силової та фінансової підтримки, допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, – повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Вінницька прокуратура передала до суду справу зрадника з "лнр"

Яке покарання загрожує зраднику

За вчинення таких злочинів передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацію майна. Обвинувачений не був працівником органів прокуратури України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня