, 27 Червня
booked.net

Вінницький суд відправив терориста з “ДНР” за грати на 15 років

Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив вирок молодому хлопцеві за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницького міського суду.

«Як зазначено у вироку, 19-річний обвинувачений є одним з представників підрозділу збройних сил держави-агресора, який 24 лютого 2022 року, достовірно знаючи про факт збройної агресії Російської Федерації проти України та оголошений у зв’язку з цим воєнний стан на усій території України, добровільно звернувся до військкомату терористичної організації «ДНР» у м. Макіївка Донецької області, де отримав звання «рядовий» та був зарахований до армії т.з. «ДНР» у складі ЗС РФ на посаді «стрільця». Орієнтовно, 3 березня 2022 року, на залізничному транспорті перетнув державний кордон України у напрямку Російської Федерації. Обвинувачений фактично діючи у складі підрозділу ЗС РФ, на підставі наказів військового командування у межах загального плану захоплення території України виконував бойові завдання з охорони та оборони стратегічно важливих перехресть доріг та військової техніки ЗС РФ, яка рухалась по ним, в районі Миколаївської області», – йдеться у повідомленні.

Злочинна діяльність обвинуваченого була припинена, оскільки 14 березня 2022 року він був затриманий військовослужбовцями Збройних сил України на території Миколаївської області. Під час судового засідання обвинувачений свою вину у злочині при зазначених вище обставинах визнав, проте не розкаявся.

За результатами повного та всебічного судового розгляду суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України та призначив йому покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня