, 1 Жовтня
booked.net
3 Вересня, 2021, 14:09

Вінницький театр запрошує глядачів на дві прем’єрні вистави

Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М Садовського у новому сезоні покаже дві прем’єрні вистави й театральне дійство.

Репертуар нового сезону театр проанонсував на своїй сторінці у Фейсбуці.

«88 театральний сезон даруватиме приємні сюрпризи: розкриватиме нові імена, зачаровуватиме сучасною музикою, звертатиметься до вічної класики. Трагедію «Ромео і Джульєтта», одну з найвідоміших драм Вільяма Шекспіра, до якої апелюють митці всього світу, презентуватиме й колектив садовців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “Ромео і Джульєтта” постануть перед глядачами, як герої мюзиклу на дві дії в інтерпретації режисера-постановника Тараса Мазура на музику композитора В’ячеслава Назарова. Автор лібрето – Олександр Вратарьов.

Уперше мюзикл покажуть на великій сцені театру 7 жовтня.

Інша прем’єра – вистава “ШvЛ”. Це постановка режисера Григорія Сиротюка за п’єсою американського драматурга Едварда Олбі “Шлюбний етюд” (Marriage play). Її глядачі зможуть побачити на малій сцені 16 вересня.

Відкриється ж 88-й сезон 9 вересня показом театрального дійства “Тerra incognita”, зрежисованого народною артисткою України Таїсією Славінською. У ньому будуть задіяні солісти та актори драми, балету та оркестру Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М Садовського.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня