, 8 Червня
booked.net

Вінницький технічний університет виготовляє буржуйки для передової спільно із волонтерами

Благодійний фонд “Енергія Віжродження” спільно із Вінницьким національним технічним університетом запустили проєкт з виготовлення буржуйок для обігріву наших захисників і захисниць, повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

Ініціатива виготовляти опалювальні прилади саме такого типу належить представникам наукової спільноти на чолі з ректором ВНТУ Віктором Біліченко. Волонтери “Енергії Відродження” надали матеріали для реалізації задуму.

Зауважимо, що співпраця благодійників із університетом є закономірною, адже засновник “Енергії Відродження” Андрій Поліщук є членом Наглядової ради цього вишу.

Вже скоро буржуйки поїдуть на фронт. 

Вінницькі волонтери спільно із ВНТУ виготовляють буржуйки для фронту Вінницькі волонтери спільно із ВНТУ виготовляють буржуйки для фронту

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до роботи якого долучились волонтери “Енергії Відродження”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня