, 18 Травня
booked.net

Вінницький веслувальник увійшов у трійку лідерів на етапі Кубку Світу

Вихованець вінницької МДЮСШ №2, 17-річний спортсмен Сергій Совко увійшов у трійку лідерів на етапі Кубку Світу з веслувального слалому ECA OPEN SENIOR CUP. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“Сергій почав тренуватись, коли йому було 9 років. Він неодноразово займав призові місця у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Виконав норматив Майстра Спорту України. Призер чемпіонату України серед дорослих, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів міста та області. Сергій –спритний веслувальник. Старанно готується до змагань, на всі 100% віддається улюбленій справі. Боротьба Кубку Світу була запеклою, втім наш Сергій показав чудовий результат”, – говорить тренер-викладач відділення веслувального слалому МДЮСШ №2 Сергій Горільчаний.

Також участь у змаганнях з веслувального слалому ECA OPEN SENIOR CUP взяли ще три вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 – Богдан Поліщук, Олександр Федоренко, Валентин Комар.

До слова, веслувальний слалом — це різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, який визначається порядком розташування воріт, які виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. Швидкість потоку води має бути не менше 2 м/с. Змагання проводяться на дистанції довжиною 250-400 м.

Слалом належить до пріоритетних видів спорту у Вінницькій області. Він культивується у двох закладах області – Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 та у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності.

Останні новини

Новини

17 Травня
16 Травня
13 Травня