, 5 Грудня
booked.net
17 Листопада, 2021, 13:27

Вінницький завод “Кристал” повторно виставили на продаж

Фонд державного майна повторно виставив на приватизацію підприємство з переробки алмазів — АТ «Вінницький завод «Кристал»». Аукціон із продажу 100% акцій заводу має відбутися 17 грудня, а стартова ціна об’єкту складе 89,9 млн грн.

Про це повідомляється на сторінці лоту в системі «Prozorro.Продажі».

Новий власник отримає технологічне обладнання, необхідне для обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантами, а також нерухомість підприємства.

Вінницький завод «Кристал» розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. У 1992 році на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виробляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів зі вставками з діамантів та інших дорогоцінних каменів. У 2020 році підприємство було перетворено на акціонерне товариство.

Фонд держмайна уточнив, що на підприємстві працює 55 людей, технологічне обладнання є в повному обсязі, необхідному для всіх операцій технологічного процесу обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантовими вставками.

Ювелірні вироби реалізуються під торговою маркою «Вінниця-Кристал».

Раніше Фонд державного майна вже виставляв на приватизацію 100% акцій АТ «Вінницький завод «Кристал»» зі стартовою ціною 89,9 млн грн на аукціоні 1 жовтня, але покупця так і не знайшли.

Останні новини

Новини

4 Грудня
3 Грудня
2 Грудня
1 Грудня