, 30 Травня
booked.net

Вінницький зоопарк готовий до хрещенських морозів

Адміністрація Подільського зоопарку на своїй сторінці у Фейсбук запевнила,  що  тварини та їхні вольєри  – готові до зими та хрещенських морозів.

За словами директора Подільського зоопарку Євгенія Ткачика, всі теплолюбиві тварини переселені у теплі вольєри ще з осені.

– В цих вольєрах працює парове опалення, – розповідає директор. –  Температура повітря у таких приміщеннях нижче 12 градусів тепла падати не буде.

У теплих вольєрах зимують лемури, носухи, сурікати і навіть водна черепаха, яка в дикій природі пристосувалась до низьких температур.

Для профілактики грипу та ангіни температуру повітря на рівні не нижче 12 градусів тепла тримають і у вольєрах мавп.

З настанням морозів не випускатимуть на вулицю пеліканів, чорних та білих лебедів, качок. Доки стовпчик термометра триматиметься на відмітці нижче нуля, ці птахи перебуватимуть у теплих вольєрах, де їх і годуватимуть. Не випускатимуть крилатих на прогулянку і у вітряну дощову погоду. Коли ж температура повітря надворі знову підніметься вище нуля, майже весь день птахи проводитимуть на свіжому повітрі. Зимові вольєри в них теплі. Підлогу вистелили 10-сантиметровим екструдованим пінополістиролом і підстилкою. Протягів у зимових вольєрах немає. Щоб тваринам було тепло, використовують лише суху підстилку.

Днями поховались від морозів бурі і гімалайські ведмеді. В їх нових апартаментах у ведмежому містечку є теплі берлоги.

Харчування мешканців зоопарку взимку поліпшено: раціон збагачено вітамінами та мінералами.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня