, 21 Жовтня
booked.net

Вінницьким чорнобильцям вручили Грамоти Верховної Ради України

5 липня відбулася урочиста зустріч голови обласної Ради Вячеслава Соколового та заступника голови Ігоря Івасюка з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

– Від себе та від депутатів обласної Ради, справедливо буде сказати – від вінничан, дякую Вам за мужність, яка дозволила нам сьогодні жити й працювати. Адже та небезпека, з якою ви зіткнулися, до кінця для всіх не була зрозумілою як і незрозумілими були можливі наслідки аварії. Будьте здорові, дякую вам за ваш внесок у справу ліквідації наслідків катастрофи, – привітав Вячеслав Соколовий.

Під час урочистої зустрічі голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Грамоти Верховної Ради України членам Мурованокуриловецької районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна», учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Сергію Белану, Олександру Бриндаку, Михайлу Сауляку та Григорію Яцьку.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, впровадження нових методів діагностики і лікування, сумлінну працю і високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України нагородили завідувачку реабілітаційного центру, лікарку-фізіотерапевта Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни  Олену Олексій.

(без назви)

(без назви)

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня