, 9 Грудня
booked.net
16 Грудня, 2020, 10:22

Вінниця готова до нового формату новорічно-різдвяних свят в умовах карантину

Цьогоріч відзначення новорічних та різдвяних свят у Вінниці відрізнятиметься від попередніх через карантинні обмеження..

До свят на майдані Незалежності та площі Ліверпуль будуть створені казкові локації з мультиплікаційними героями. Шостого січня на Європейській площі буде облаштовано етнолокацію «Різдвяний дідух». Під час відвідування цих місць вінничани мають обов’язково дотримуватись карантинних норм та соціальної дистанції.

У Вінниці проходитиме чимало онлайн заходів. Так, із 18 грудня по 14 січня відбуватиметься Новорічно-різдвяний марафон заходів у соціальних мережах та на вебресурсах закладів культури міста. На Культурному порталі міста «VinCultureCode» https://www.facebook.com/VinCultureCode можна знайти всю інформацію про це.

– Цього року, сподіваємось, всі з розумінням поставляться до ситуації, коли ми змушені тимчасово відмовитися від святкувань на вулиці та проведення масштабного новорічного марафону «open air». Адже нові умови вимагають від кожного з нас максимальної відповідальності та свідомості. Але святкування, подарунки та новорічний настрій ніхто не відміняв! Тому ми підготували для вінничан візуальні проєкти, що стануть справжнім подарунком для дітей та малечі, додадуть святковий настрій для усієї сім’ї, – розповів директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Із 18 грудня по 14 січня розпочнеться новорічно-різдвяний марафон заходів в соціальних мережах та на вебресурсах закладів культури міста. Саме на Культурному порталі міста «VinCultureCode» https://www.facebook.com/VinCultureCode можна знайти всю інформацію про заходи та події, які будуть відбуватися в рамках новорічно-різдвяного циклу свят.

Свою святкову концертну програму підготували вихованці зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» та гурт «Sunrise», а всіх вінничан з прийдешніми святами привітає Святий Миколай. Кожен охочий може приєднатися до новорічного челенджу «Святковий декор твоєї оселі», проявити фантазію, стати дизайнером власного інтер’єру, розмістивши у фейсбуці відео чи фото святково прикрашеної оселі з відповідним хештегом.

Мережа бібліотек-філій та образотворчі відділення мистецьких шкіл підготували цикл тематичних майстер-класів для всієї сім’ї, зокрема: із створення ялинкових прикрас, листівок, новорічного декору оселі. Досягнення та творчі здобутки демонструватимуть вінничанам учні та вихованці клубних закладів та мистецьких шкіл міста в новорічному концертному марафоні.

Можливість кожному презентувати свої творчі проєкти онлайн та «голосно заявити» про себе як про нові творчі одиниці на мапі міста з’явиться у вінничан в рамках караоке-шоу «Зірка на ялинці» та загальноміського інтерактивного конкурсу «MUSIC CAMP Вінниця – 2020».

Родзинкою різдвяних свят стануть тематичні концертні програми Академічного міського камерного хору ім.В. Газінського в костелі Святої Діви Марії Ангельської (25.12) та в Церкві Покрова Пресвятої Богородиці (06.01).

Атмосферність та багатовікові традиції Різдва презентують фольклорні гурти та хорові колективи міста та приєднаних громад.

Вінниця готова до нового формату новорічно-різдвяних свят в умовах карантину

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня