, 30 Листопада
booked.net
12 Лютого, 2021, 11:07

Вінниця отримала відзнаку від ПРОМІС

Вінниця отримала відзнаку проекту ПРОМІС «За зміцнення муніципального сектору в Україні». Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у соцмережі.

«Приємно чути оцінку досягнень нашої громади – як кращого партнера ПРОМІС серед українських міст. Пишаємось спільним результатом!», – написав Сергій Моргунов. – Разом з ПРОМІС наша команда реалізувала 28 ініціатив у сфері залучення інвестицій, підприємництва, маркетингу і туризму. Важливо, що ці інструменти не залишилися на папері, а показали себе в дії. І це дозволило ефективно розвивати місто, робити його комфортнішим для мешканців і привабливішим для зовнішнього світу».

Вінниця отримала відзнаку від ПРОМІС

Сергій Моргунов запевнив, що Вінниця обов’язково триматиме високу планку лідера і радо долучиться до нових програм ПРОМІС.

Прокоментував відзнаку ПРОМІС депутат Вінницької обласної ради Владислав Скальський.

«Це гідний приклад партнерства та потужні результати. Так! Це дійсно партнерство заради розвитку міст. 5 років. Наша велика, економічна, сильна міська команда + ПРОМІС = потужні проекти для Вінницької громади» – зазначив Владислав Скальський.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада