, 31 Січня
booked.net

Вінниця передала Дніпру три муніципальних автобуси для відновлення автопарку, – Сергій Моргунов

11 жовтня з Вінниці у Дніпро вирушило три міські автобуси великої місткості – два «ЛАЗи» і «Богдан». Наше місто допомагає з відновленням автобусного парку, знищеного рашистами. Про це на свої сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі написав міський голова Сергій Моргунов.
«Вінничани підставили плече. Ми говорили з Борисом Філатовим, що якнайшвидше підготуємо машини до відправки. Два «ЛАЗи» і «Богдан» великої місткості пройшли повний техогляд і вже скоро перевозитимуть пасажирів у Дніпрі», – зазначає Сергій Моргунов.

Унаслідок терористичної атаки по Дніпру наприкінці вересня було спалено понад 100 автобусів, ракета влучила в місцеве автотранспортне підприємство.

У своєму телеграм-каналі міський голова Дніпра Борис Філатов відзначив, наскільки важливою для громади є підтримка щодо поповнення міського автопарку. Він зазначив, що Вінницька громада однією з перших відгукнулась у тяжку хвилину та запропонувала допомогу.

«Ще до того, як я закликав бізнес і наші європейські міста-побратими підтримати Місто, мені першими зателефонували друзі Дніпра. Міський голова Києва Віталій Кличко, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова ДніпроОВА Валентин Резніченко, підприємці Олександр Дитятковський та Андрій Здесенко. Кожен з них запропонував Дніпру допомогу з транспортом. Бо справжні друзі пізнаються в біді, а добро завжди повертається сторицею», – написав у своєму телеграм-каналі міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Коли мова йде про підтримку друзів – ми не роздумуємо. Українські громади не вміють інакше. Вистоїмо тільки разом. І разом будемо відновлювати Україну», – каже Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня