, 27 Липня
booked.net
16 Червня, 2021, 15:49

Вінниця передасть Якушинецькій громаді колишню районну поліклініку

До сесії Вінницької міської ради, яка відбудеться 25 червня підготували проєкт рішення Про передачу зі сфери управління Вінницької міської ради до сфери управління Якушинецької сільської ради КПН «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги». Йдеться про поліклініку на Хмельницькому шосе, 92, біля колишньої районної лікарні.

«Передати зі сфери управління Вінницької міської ради до сфери управління Якушинецької сільської ради комунальне некомерційне підприємство «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької міської ради», – зазначено в документі.

На початку 2021 року, після ліквідації Вінницької районної ради на балансі якої були лікарня і поліклініка, два медичних заклади взяла на свій баланс Вінниця. Медики з «районки» виходили на акцію протесту, щоб не передавали у власність міста, бо боялись втратити роботу. Представники міської ради запевнили, що перепрофільовувати медичний заклад не збираються, робочі місця були збережені після передачі районної лікарні і поліклініки в місто.

Останні новини

Новини

26 Липня
23 Липня
22 Липня
21 Липня
20 Липня