, 5 Червня
booked.net

Вінниця підписала угоду про партнерство із німецьким Мюнстером

Угоду про партнерство солідарності уклала Вінницька громада та Мюнстер. Документ було підписано під час ізиту вінницької делегації до німецького міста.

Як зауважив у своєму ТГ-каналі міський голова Сергій Моргунов, Мюнстер заявив про свою готовність далі надавати гуманітарну допомогу для Вінниці та транспортувати її до Любліна. Люблін погодився сприяти транспортуванню гуманітарних вантажів до Вінниці, покриваючи витрати на пальне.

Окремо була підписана спільна декларація міст Мюнстера та Любліна. Таким чином тепер ми маємо трьохстороннє партнерство.

“Бажання працювати далі у розширеному – тристоронньому форматі – підтвердили і представники Любліна. Це польське місто-побратим Мюнстера. І саме через Польщу до нас йшла частина допомоги з Мюнстера – генератори, мобільні кухні, продукти”, – каже Сергій Моргунов. 

Водночас, за словами очільника громади, вінничани націлені працювати не лише по гумдопомозі: 

“Нам цікавий взаємний обмін інноваційними практиками в енергетиці, освіті, медицині. Німецькі колеги говорять і про важливий для них досвід антикризового управління, адже бачать, як Вінниця та усі українські громади справляються з викликами”. 

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня