, 5 Червня
booked.net

Вінниця відправила черговий гуманітарний вантаж деокупованій Балаклії

Вінниця, яка є містом-другом для Балаклії, відправляє черговий гуманітарний вантаж до звільненого міста. До ініціативи міської ради долучились освітні заклади та бізнес. Цього разу координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу В’ячеслав Терліковський та Ярослав Матвійчук везуть на схід автобус, обігрівачі та україномовну літературу, яку зібрав департамент освіти міської ради.
Це вже другий автобус, який передають до Балаклії. Вінниця отримала їх від польського міста-побратима Кельце як гуманітарну допомогу. З огляду на те, яких страшних руйнувань завдали російські окупанти Балаклії, зокрема їхній транспортній інфраструктурі, вирішили передати до деокупованого міста саме такий транспорт, розповідає директор департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрій Сорокін.

“Цей автобус обладнаний 30 сидячими місцями, а загальна пасажиромісткість – до 100 осіб. Автобус низькопідлоговий, обладнаний спеціальним збірним майданчиком з місцем для інвалідного візка, висувним пандусом. Також – клімат-контролем, автономним опаленням, інформаційним табло та зовнішніми дзеркалами з електрорегулюванням”, – додає Андрій Сорокін.

До Балаклії цього разу також передають декілька десятків коробок із україномовними книгами. Їх збирали комунальні освітні заклади. Ініціював таку акцію департамент освіти Вінницької міської ради. Також до деокупованого міста везуть декілька десятків обігрівачів, розповідає координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат ВМР В’ячеслав Терліковський.

“Зважаючи на те, що попереду ще два холодні місяці – ми, в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, знайшли можливість передати ще декілька десятків електричних нагрівачів різної потужності від 0,5 кВт до 2 кВт. Їх надало вінницьке підприємство “Маяк”. Ми з колегою Ярославом Матвійчуком будемо супроводжувати весь цей вантаж. На місці плануємо поспілкуватися із тамтешніми керівниками, дізнатися, які ще потреби має Балаклія, аби й надалі мати можливість допомагати тій частині України, яка першою взяла на себе удар країни-терориста”, – додає В’ячеслав Терліковський.

Вінниця стала містом-другом для Балаклії із жовтня минулого року. З того часу вдалося відправити до міста чимало гуманітарного вантажу: від одягу – до потужних генераторів. Крім того, Вінниця надала 10 млн гривень деокупованому місту. За ці кошти уже ремонтують зруйновані житлові будинки, написав у своєму телеграмі Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Громади – громадам. Це не тільки про матеріальну підтримку у важкі часи, це і про взаємини між людьми – ми не залишаємо своїх в біді. Важливо триматися разом”, – зауважив Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня