, 18 Травня
booked.net

Вінниця залучає нових закордонних партнерів з Чехії – Сергій Моргунов

Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що одним із завдань громад в тилу є робота з перезапуску економіки. 80% вінницьких підприємств повернулись до роботи, десять – розмістились у Вінниці за програмою релокації. Також місто налагоджує зв’язки з міжнародними організаціями, співпраця з якими може допомогти відновлювати економічні процеси. Про це написав у своєму телеграм-каналі та на сторінці Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що спільно з представниками вінницького бізнесу обговорили найбільш болючі питання. Через повномасштабну війну підприємства відчувають проблеми з постачанням сировини, нестачею кадрів, є заборгованість по зарплатах і податках та інше.

«Разом з представниками 50 підприємств, які працюють на території нашої громади, сформували пропозиції щодо шляхів вирішення, у тому числі через пільгові режими для бізнесу. Це спільна робота разом з обласною військовою адміністрацією, Офісом Президента та Урядом. Людям потрібна робота, а громади мають наповнювати бюджет», – говорить Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що продовжуються перемовини з підприємствами, які розглядають можливість релокації до Вінниччини. Загалом – це 54 запити. Важливо, що Вінниця вже змогла прийняти десять підприємств. Останній приклад – STALEKS з Харкова. Один з найбільших виробників б’юті-інструменту у світі, потужності якого дозволяли випускати 11 млн виробів на рік. Виробництво буде розгортатися поступово, спочатку буде створено 50 робочих місць.

«Залучаємо нових закордонних партнерів. Підписали Меморандум про співпрацю з представництвом міжнародної громадської організації «Міжнародна дипломатична місія публічної дипломатії» в Чехії. Один із напрямів співробітництва – економіка та розвиток інфраструктури», – зазначає Сергій Моргунов.

Крім того, Сергій Моргунов повідомив, що Вінниця готова налагоджувати зв’язки з чеським містом Пльзень, які в подальшому можуть перерости у побратимські.

«Сьогодні ми повинні робити усе, що можемо, для підтримки економіки. Скільки би нам не допомагали демократичні країни, економічна основа – це запорука перемоги України і життєдіяльності Вінниці зокрема», – наголосив Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

17 Травня
16 Травня
13 Травня