, 2 Грудня
booked.net

Вінницю відвідав предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній

Із пасторським візитом до Вінниці завітав митрополит Київський та всієї України Епіфаній. Предстоятель помісної церкви  відвідав поранених військових, провів службу у кафедральному соборі, а також привітав вінницького митрополита Симеона з 60-річчям, повідомляють у Вінницько-Барській єпархії ПЦУ.

Приїхавши до Вінниці 2 листопада, Епіфаній в першу чергу відвідав поранених військових, які проходять реабілітацію в одному із медичних закладів Вінниці. Поспілкувався із захисниками та медичними працівниками. 

Цього ж дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі з Хмільницького району привезли чудотворну ікону Пресвятої Богородиці “Іверська-Мирненська (Мироточива)”. Зустріли святиню архієреї та духовенство на чолі з митрополитом Симеоном. Перед іконою відправили молебень і розпочалося всенічне бдіння, яке очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Перед початком служби він вшанував пам’ять загиблих воїнів-захисників України, поклавши квіти до пам’ятної дошки, що встановлена поряд із собором. Та проспівали полеглим героям «Вічную пам’ять».

Предстоятель прибув до Вінниці для вшанування Мирненського образу та щоб привітати із 60-річчям керуючого Вінницько-Барською єпархією митрополита Вінницького і Барського Симеона. Мироточива ікона перебуватиме у кафедральному соборі Вінниці з 2 до 6 листопада. Перед нею будуть звершуватися молебні та акафісти з молитвою до Божої Матері за Україну, українське військо і за всіх, хто потребує милості Божої і благодатної допомоги Пресвятої Богородиці.

Вже 3 листопада Епіфаній провів кілька зустрічей з військовими. У каплиці на честь святого архістратига Божого Михаїла звершив молебень за здоров’я захисників Батьківщини, а біля меморіалу – заупокійну літію за полеглими воїнами. Також Предстоятель ПЦУ відзначив захисників високими церковними нагородами.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада