, 4 Лютого
booked.net

Вінницю в сьомий раз визнано найкомфортнішим містом України

Вінниця сьомий рік поспіль впевнено тримає статус найкомфортнішого в Україні міста. Це доводять численні опитування й аналітичні дослідження, котрі проводяться різними соціологічними та рейтинговими агенціями. І ось – чергове підтвердження.

Максимально високими балами місцеві жителі досліджуваних міст оцінили Вінницю. Критеріями оцінки виступали якість життя, безпека і розвиток в місті сучасних технологій.

Про це свідчать результати Українського муніципального опитування 2021 року, проведеного Міжнародним республіканським інститутом (МРІ).

Трійка лідерів рейтингу виглядає так:
Вінниця;
Луцьк;
Івано-Франківськ.

На лідерство 370-тисячної Вінниці в рейтингу українських міст вплинув потужний IT-кластер, в якому працюють тисячі розробників та інженерів, а також висока трудова мобільність завдяки поїзду Інтерсіті, який регулярно курсує до Києва.

41% вінничан кажуть, що почуваються абсолютно безпечно, коли вночі йдуть по місту пішки, навіть якщо це віддалений від центру район. А 59% городян упевнені, що їхнє місто – досить сучасне і вдало використовує технологічні інновації.

У той самий час 74% вінничан підтримують вектор розвитку міста, наголошується в дослідженні.

Можна не сумніватися, що високий статус міста є результатом тривалої роботи команди Володимира Гройсмана, який очолював Вінницю у 2006-2014 рр. Чинний Вінницький міський голова – Сергій Моргунов – також є представником “Української Стратегії Гройсмана”.

Всеукраїнське муніципальне опитування проводиться Міжнародним республіканським інститутом (МРІ). Повне опитування буде опубліковане на сайті www.iri.org.ua 16 вересня о 14.00.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого