, 27 Січня
booked.net
7 Вересня, 2020, 12:03

Владислав Скальський: «Стратегії розвитку громад мають розроблятися саме на 10 років»

Будь-які стратегічні документи, які приймають перед виборами, в першу чергу, є політичним інструментом. Лише потім – планом розвитку громад. Реалізація ж довгострокових стратегічних планів забезпечує збалансований розвиток територій. Саме на це спрямовані «Стратегії 2030», над якими нині працюють у кожній ОТГ Вінниччини.

Про це голова Вінницької  Вінницької ОДА (2019-2020 рр.) Владислав Скальський написав на своїй публічній сторінці у Facebook.

Чому саме 2030?Чому Стратегії розвитку громад мають бути не на 1 – 3 – 5 років, а саме на 10? Будь які стратегічні…

Опубліковано Владислав Скальський Четвер, 3 вересня 2020 р.

–  Більшість  таких документів (стратегій розвитку)  відкладаються на потім і лежать невизначений термін на полицях. Але, на прикладі Вінниці бачимо, що реалізація довгострокових стратегічних документів забезпечує збалансований розвиток територій. Стратегія збалансованого розвитку «Вінниця 2020» – це про розвиток громади, а не про політику. Тому ми хочемо напрацювати такий самий план розвитку для усіх ОТГ області.

Планування на коротку перспективу може допомогти отримати і утримати владу. А нам потрібно створити сталу тенденцію розвитку громад – зазначив Владислав Скальський.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня