, 4 Лютого
booked.net
19 Вересня, 2020, 18:12

Владислав Скальський: Вінниччина може стати аграрним центром країни

Сьогодні, 19 вересня, політсила «Українська Стратегія Гройсмана» представила свою команду, яка піде на місцеві вибори.  Під час  обласного форуму «Кожен житель Вінниччини – важливий» , який проходив на території вінницького аеропорту, презентували кандидатів  на голів ОТГ, у Вінницьку міську та обласну ради. Колишній очільник облдержадміністрації  (2019-2020 рр) Владислав Скальський, який йде третім номером  у партійному списку «Української Стратегії Гройсмана»  у Вінницьку облраду під час партійного з’їзду  зазначив:
Є певний економічний знак, що ми сьогодні зібралися саме на території Вінницького міжнародного аеропорту. Адже його реконструкція є важливим і пріоритетним проєктом для розвитку економіки не лише Вінницької міської ОТГ, але й всієї області. Ми впевнені в успіху цього проєкту, навіть попри інші ситуативні пріоритети, які  наразі сповільнюють розвиток авіаційної галузі та країни вцілому.  Розвиток транспортної  інфраструктури – це основа успіху Вінницької області. Це пріоритет партії «Українська Стратегія Гройсмана».
Також Владислав Скальський  зауважив, що для інвесторів, які  працюють на території Вінниччини, або лише приглядаються до нашого регіону важливими є  сталість, довіра та репутація.
Стабільність, виконання обіцянок, зрозумілість для  партнерів народжує довіру, яка потім реалізується в нових інвестиційних проєктах і створені нових якісних робочих місць. Так в регіону з’являється репутація. І Вінниччина вже давно навчилася говорити мовою інвестора, замість того, щоб навчати його мові влади.  Я впевнений, що місцеве самоврядування має  запозичити саме такий підхід та втілювати його.
На думку нещодавнього очільника Вінниччини, природним для області , яка є найпотужнішим сільськогосподарським регіоном  є роль аграрного центру країни. Тож тут варто розвивати поглиблену переробку тваринництва, рослинництва, садівництва і створювати  якісні робочі місця.
Якісне забезпечення соціальної частини життя, масштабування досвіду найкомфортнішого міста України до обласних меж і , можливо, далі. Це те, чого чекають від нас люди, тому що кожен житель Вінниччини для нас важливий! – наголосив Владислав Скальський.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого