, 27 Січня
booked.net
27 Вересня, 2021, 12:02

Власника турагенції, який обдурив півсотні вінничан, судитимуть у Вінниці

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно засновника туристичного агентства м. Вінниці, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно). Про це повідомляє Вінницька обласна прокуратура.

Досудовим розслідуванням установлено, що у 2019 році чоловік ошукав батьків вихованців однієї із музичних шкіл м. Вінниці, запропонувавши їм послуги з організації участі дитячих музичних колективів у міжнародному конкурсі в Болгарії.

Зокрема, обвинувачений запевнив батьків дітей та викладачів музичної школи, що його туристичне агентство надає організаційні послуги щодо участі дитячих колективів в конкурсах на території України та за її межами. Чоловік переконав людей, що за встановлену плату він забезпечить комплекс туристичних послуг: трансфер до Республіки Болгарія, бронювання номерів в готельному комплексі та безпосередню участь дітей у конкурсі.

Введені в оману батьки дітей погодилися на зазначені  умови та здійснили оплату. Водночас обвинувачений, маючи злочинний умисел, спрямований на шахрайське заволодіння грошовими коштами, не мав наміру виконувати обіцяне.

Своїми діяннями вінничанин ошукав 48 потерпілих на загальну суму 649 тисяч гривень. Цими коштами він розпорядився на власний розсуд.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою та не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня