, 19 Травня
booked.net

“Влучив йому під башту”: строковик з вінницької частини знищив два ворожих танки та БМП

Боєць з позивним “Зять” –  нацгвардієць-строковик однієї з військових частин Вінниччини, підбив два російських танки та бойову машину піхоти під час боїв на Житомирській трасі 26 березня. Воїн, який проявив у бою непересічну звитягу, за військовою спеціальністю є опереатором протитанкового ракетного комплексу “Фагот”. Про подвиг Зятя повідомляє пресслужба Нацгвардії.   

Бойова група, до якої входить Зять, втконувала бойове завдання – прикривала колону техніки ЗСУ на трасі між Києвом та Житомиром. Захисники зайняли позицію на визначеному рубежі та вели спостереження. В якийсь момент на горизонті з’явилась колона важкої російської техніки.

“Наш підрозділ закріпився на Житомирській трасі, ми з моєю групою як раз перебували на бойовому чергуванні, коли почули гул. Їхала колона російської техніки з танків та бойових машин піхоти. За першу ціль обрав танк. Підготував ракету, зробив пуск та влучив йому під башту. Потім почув команду командира. Він крикнув, що позаду на мене вже їде БМП. Швидко розвернув станок. У тій ситуації мав секунду часу, щоб вистрілити. Було страшно, бо тут або ти, або тебе. Але розумів, що за мене цього ніхто не зробить. Тоді вистрілив і точно влучив в ціль”, – розповів Зять.

Командир зятя – військовий із позивним Лис, розповідає, що такого вправного строковика не бачив за весь час служби. 

“Я вже ніс йому ракету, щоб перезарядитись. Побачив, що він цілить в тил колоні, коли на нього позаду вже їхала ще одна “беха”. Після моєї команди він розвернувся та підбив її. Зять – кращий строковик, якого я бачив за всю свою службу. Розумний, відданий, хоробрий та добрий. Він такий, що ніколи не залишить своїх побратимів у біді”, – говорить Лис. 

Гвардієць з Вінниччини каже, що готовий захищати Україну, аж до звільнення її земель від російських окупантів. Удома на нього чекає кохана дівчина, з якою хоче одружитися після Перемоги.

“Влучив йому під башту”: строковик з вінницької частини знищив два ворожих танки та БМП “Влучив йому під башту”: строковик з вінницької частини знищив два ворожих танки та БМП

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня