, 10 Червня
booked.net

Вночі над Вінниччиною ППО збила дрон-камікадзе

Вночі на Вінниччині 10 лютого близько 4 годин тривала повітряна тривога. Росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе. Один з них наші захисники збили на Вінницькому напрямку. Вранці о 08.28 знову на Вінниччині та по всій країні оголошена повітряна тривога.

Як повідомляє ОК «Південь», в Чорному морі шторм зменшився до 3-4 балів і одразу активізувалося вороже корабельне угруповання.

«Ворог вивів 3 ракетоносії, серед яких і 1 підводний. Загальний залп «Калібрів» може складати до 20 ракет. Напередодні ворог запускав розвідувальні безпілотники, один з яких був влучно збитий силами протиповітряної оборони. За цим, враховуючи і нічну атаку дронами-камікадзе типу “Shahed-131/136”, і підвищену активність ворожої авіації, проглядається підготовка до ракетних ударів. Вночі дрони, спрямовані в нашу зону відповідальності, були збиті на Кировоградському і Вінницькому напрямках. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, будьте пильні та уважні», – зазначено в ранковому повідомленні командування «Південь».

Також військові закликають українців негайно повідомляти у компетентні органи про підозрілих осіб, що фіксують об’єкти критичної інфраструктури, військові та інші стратегічні об’єкти.

«Близько 8.30 здійснено пуски крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95мс», – повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Залишайтесь в укриттях до відбою тривоги.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня